Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

МНСники столиці перевіряють об’єкти підвищеної пожежної небезпеки

Опубліковано: 10.08.2019, 13:41

На даний час, на території України спостерігається суха та спекотна погода, яка призводить до надзвичайного рівню пожежної небезпеки. Внаслідок цього мають місце непоодинокі випадки пожеж в лісових масивах, торфополях.

В цей пожежонебезпечний період пильної уваги потребують також об'єкти підвищеної пожежної небезпеки, в тому числі і ті, де зберігаються вибухо -пожежонебезпечні та отруйні речовини.

З метою попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій в місцях реалізації та зберігання піротехнічних виробів, працівниками Головного управління МНС України в місті Києві були проведені 20 рейдових перевірок на даних об'єктах. Фахівці МНС особливу увагу приділяли дотриманню умов та способів зберігання небезпечного товару, наявність первинних засобів пожежогасіння, справність систем пожежної автоматики та відповідність вимогам шляхів евакуації згідно правил пожежної безпеки України. З обслуговуючим персоналом вказаних об'єктів проведені додаткові інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки, порядок реагування та дії у разі виникнення пожежі. За результатами перевірок було виявлено 133 порушення та притягнуто до адміністративної відповідальності 14 посадових осіб за порушення правил пожежної та техногенної безпеки.

Найближчим часом працівниками МНС столиці будуть додатково перевірені і інші об'єкти підвищеної пожежної небезпеки