Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

На Жулянах палав „літній” будиночок

Опубліковано: 03.07.2019, 13:50

В ніч на третє грудня, о другій годині, до Головного управління МНС в місті Києві надійшло повідомлення про пожежу на території приватної садиби по вулиці Московській, 32, що в Солом’янському районі столиці. На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів горів дах господарчої будівлі поряд з приватним цегляним будинком. Спрямувавши струмені води на блискавичне полум’я, вогнеборці справились з „червоним півнем” за лічені хвилини. В результаті вигоріло 30 квадратних метрів дерев’яних конструкцій.

Як стало відомо пізніше, під час виникнення пожежі в кімнаті знаходилась 26-річна дівчина. На превелике щастя, вона прокинулась саме в той час, коли в перекритті стелі невеличкої кухні почало розгорятися полум’я. З її слів, перед тим, як лягти спати, вона розпалила грубу дровами, щоб зігрітися. Крім неї, в будівлі проживали ще двоє дівчат (всі разом приїхали з Сумської області на заробітки), але їх не було вдома. Житло винаймали у господарів поруч розташованого будинку, нібито далеких родичів.

Фахівці стверджують, що пожежа сталася через те, що димар не був влаштований до вимог протипожежної безпеки. Це, а також багаторічна експлуатація груби зробили свою справу, але завдяки оперативності рятувальників вогонь не перекинувся на решту приватної території.

Всього, за минулу добу в Києві сталося 10 пожеж, під час яких травм та опіків не отримав ніхто.