Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

В українській столиці за невідомих причин отруїлися семеро людей

Опубліковано: 12.12.2019, 08:00

27 жовтня о 19 годині 11 хвилині в оперативно-диспетчерську службу Головного управління МНС в місті Києві надійшло повідомлення про те, що в Солом’янському районі на вулиці Шепелєва, 6 стався витік побутового газу.

По прибуттю на місце виклику пожежно-рятувальних підрозділів було встановлено, що на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку внаслідок нез’ясованої причини людям, що знаходились у квартирі, стало зле. Пожежні нарахували аж семеро мешканців квартири, серед яких було четверо маленьких дітей (найменшій дівчинці - чотири місяці!).

Ще до приїзду рятувальників дорослі перекрили всі газові вентилі та відкрили вікна у квартирі. Для перевірки самопочуття дітей в супроводі родичів негайно доставили в дитячу лікарню „Охматдит”.

На разі відомо, що стан малечі задовільний. Здоров'ю батьків – 33-річному чоловіку, його 20-річній дружині та 25-річній сестрі чоловіка – також нічого не загрожує. Крім пожежних, на місці події працювала аварійна служба газу. Плиту та додатково встановлений газовий котел було відключено від газу, на всі газові труби у квартирі встановлено спеціальні заглушки.

Найближчим часом причину цієї події встановить комісія „Київгазу”.