Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

Двоє киян провели експеримент і... потрапили до лікарні

Опубліковано: 12.05.2019, 11:40

9 вересня, об одинадцятій годині вечора, до Головного управління МНС в місті Києві надійшло повідомлення, що в Дніпровському районі на вулиці Алма-Атинська, 8, сталася пожежа. Приїхавши до місця пригоди, пожежно-рятувальні підрозділи побачили, що на території заводу експериментальних споруд горить продуктовий магазин. Рятувальники відразу взялись за справу, яку ускладнило те, що поруч не виявилось жодного вододжерела. Тож довелось гасити пожежу з підвозом води. В результаті згоріло 30 квадратних метрів дерев'яних конструкцій, вогнем пошкоджено п'ять морозильних камер, меблі, весь продуктовий товар.

Але головне те, що під час виникнення пожежі в приміщенні магазину знаходилось троє людей – продавщиця, її чоловік та їхній знайомий. Як вдалось з'ясувати працівникам МНС, молоді люди, зачинившись у магазині після дев'ятої години, вирішили відпочити в компанії оковитої. У самому розпалі бенкету двоє молодиків посперечались щодо горючих якостей горілки, а саме, горить чи не горить. Суперечка перейшла в дію – розливши рідину на підлозі, чоловіки добросовісно її підпалили. Від миттєвого спалаху зайнявся одяг на одному й на другому...

Те, як дві палаючих людини з криками бігали по території заводу, бачив охоронець складських приміщень, який і викликав пожежних та швидку. На даний час обидва „експериментатори" знаходяться в опіковому центрі міської лікарні з опіками ніг другого ступеня. Жінка не постраждала.