В столиці на вихідних сильним вітром поламало дерева, є постраждалі

Опубліковано: 12.07.2019, 08:00

Досить напруженими виявились вихідні дні для столичних рятувальників. За підрахунками Головного Управління МНС України в м. Києві, аварійно-рятувальними підрозділами столиці протягом вихідних було прибрано близько 20 повалених від негоди дерев на таких вулицях: Соціалістичній, Карла Маркса, Терещенка, Інститутській, Шпильовій, Антонова, Різницькій, на Повітрофлотському проспекті та ін.

Так, суботу, 10 липня, о 18 год. 36 хв. На вул. Михайла Грушевського, 3 на припарковані автомобілі „Тойота” та „Фіат” впало дерево. Рятувальники МНС за декілька хвилин прибули на місце виклику. За допомогою бензопили розпиляли дерева та звільнили автомобілі. В цей самий час в Дніпровському районі на березі острова „Венеціанський” внаслідок грози упало дерево на чоловіка. 32-річного потерпілого з травмованою правою ногою за допомогою рятувального катера „UMC-600”, відділенням водолазної служби передано бригаді швидкої медичної допомоги та госпіталізовано в лікарню.

В Солом’янському районі о 21:33 на вул. Уманській, 27 у дворі 5-поверхового житлового будинку на припаркований автомобіль „Кіа” впало дерево. Внаслідок пошкоджено фару та капот автомобіля. За допомогою бензопили проводились рятувальні роботи. А в Святошинському районі на вул. Верховинній, 68 у дворі 1-поверхового житлового будинку сильним вітром було повалено відразу 2 дерева. Допомога надавалась з установкою автодрабини та використанням бензопили. Внаслідок пошкоджено покрівлю будинку та автомобіль „Джип Черокі”.

Трохи згодом, о 22 год. 50 хв. МНСники Святошинського району здійснили виїзд на вул. Комісара Рикова, 3. У дворі 9-поверхового житлового будинку внаслідок грози упало 2 дерева на автомобілі марки „Пежо” та „Нісан”. Рятувальники за допомогою механізованого інструменту звільнили автомобілі від дерев. На щастя ніхто з людей не постраждав.