Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

Свято приносить радість… А іноді забирає життя

Опубліковано: 12.12.2019, 08:00

В столиці України протягом довгоочікуваних свят виникло 40 пожеж. На щастя, жодна людина тоді не постраждала.

Крім пожеж, столична рятувальна служба 10 разів виїжджала на допомогу населенню. Як це не прикро, але більшість таких викликів були пов’язані з нещасними випадками на воді. Тільки за минулі вихідні під час відпочинку на київських водоймах загинуло 6 чоловік!

У суботу, 27 червня, о 8 годині 15 хвилин, група водолазів спеціалізованого аварійно-рятувального загону МНС виїхала до села Горенка Київської області. Там, на кар’єрі 20 метрів від берега, на 6-метровій глибині було вилучено тіло 30-річного відпочивальника. За яких обставин чоловік загинув з’ясовується.

Цього ж дня потонуло ще двоє молодих людей: на озері «Парк Партизанської Слави» та на Осокорках. Обом загиблим було по тридцять років. Пізніше, у Верблюжій затоці на Оболоні, втопився 47-річний чоловік. В усіх випадках потопельників знаходили люди. У неділю, о шостій годині ранку, в Пущі-Водиці, на вулиці Курортна, 13, в результаті проведення пошуково-водолазних робіт МНСниками на озері була знайдена 27-річна потопельниця. Тіло жінки рятувальники передали оперативно-слідчій групі Оболонського району, причини загибелі наразі встановлюються.

А трохи згодом, в Русанівському каналі знайшли тіло чоловіка, 1976 року народження. На місці події працювали водолази спец загону та представники міліції.

Незважаючи на постійні попередження з боку МНС, люди продовжують гинути через порушення правил власної безпеки під час купання. На сьогоднішній день в столиці загиблих на воді нараховується вже 39 чоловік! Вживання великої кількості алкоголю, як правило, закінчується трагедією, але, на жаль, напередодні, мало хто задумується про наслідки.