Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

У київських зонах відпочинку гинуть люди. Цього разу на Дарниці

Опубліковано: 16.06.2019, 09:10

Вчора, 15 червня, близько восьмої години ранку, мешканці одного з житлових будинків Дарницького району на вулиці Драгоманова, 3-Б, що навпроти озера Сонячного, побачили на поверхні води тіло людини.

Отримавши виклик, до місця події негайно виїхала оперативна група міліції. Аби дістати тіло, знадобилась допомога МНСників з поруч розташованої пожежної частини. Підпливши на надувному човні, рятувальники за допомогою багра підняли тіло і передали слідчим. Потопельником виявився чоловік приблизно 50 років, він був у масці і ластах. Скільки часу минуло доки знайшли тіло і за яких обставин чоловік загинув, на разі з’ясовується. Відомо лише, що місце, яке загиблий обрав для відпочинку (озеро «Сонячне» на вул. Ревуцького), обладнане, і, згідно розпорядження Київської міської держадміністрації, офіційно входить до переліку міських централізованих пляжів з дозволом на купання. Крім цього, на озері знаходиться рятувальна станція „Плесо”, де чергують рятувальники.

До речі, це вже третій випадок загибелі людей на цьому озері з початку купального сезону. Перший був зафіксований 27 травня, наступний 11 червня.