Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

Стрибок з 12-метрової висоти врятував киянина від пожежі

Опубліковано: 12.05.2019, 08:00

За минулу добу пожежно-рятувальна служба столиці здійснила 7 виїздів на гасіння пожеж, під час однієї з них травмувалась людина.

12 травня, чверть на другу ночі, до Головного управління МНС надійшло повідомлення про пожежу в Дніпровському районі на проспекті Ватутіна, 30. На момент прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів вогнем була охоплена одна з квартир дев’ятиповерхівки, а біля будинку лежала людина. Рятувальники розділились на дві групи: бійці з першої групи обережно підняли чоловіка, який був в свідомості, але з численними травмами, і передали бригаді швидкої допомоги. Інше відділення працювало над локалізацією пожежі зі сходового майданчику. За двадцять хвилин полум’я ліквідували, внаслідок повністю вигоріла кімната, під дією вогню деформувались міжповерхові перекриття.

Як з’ясувалось пізніше, постраждалим виявився 33-річний чоловік, який на момент виникнення пожежі знаходився в квартирі один. Коли з сусідньої кімнати потягнуло димом, він кинувся до дверей, але густий дим перекрив шлях до виходу. Тоді чоловік зважився на сміливий крок. Перелізши через балкон він стрибнув... з п’ятого поверху! На превелике щастя, в результаті такого падіння чоловік вижив, але отримав багато переломів. На разі він знаходиться в лікарні, а експерти з дослідно-випробувальної лабораторії працюють над встановленням причин пожежі.