Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

В Печерську стався вибух газу!

Опубліковано: 21.04.2019, 08:00

20 квітня в Печерському районі столиці виникла надзвичайна ситуація. В одній з квартир семиповерхового житлового будинку на вулиці Кропивницького, 16 стався вибух.

На «101» виклик надійшов о 14 год. 06 хв., і до місця події попрямували рятувальні підрозділи київського Главку. Як з’ясувалось по прибуттю, вибух не спровокував пожежу, а на місці події вже працювали служба газу, швидка та міліція. На щастя, з мешканців будинку ніхто не постраждав, а власник квартири, який знаходився під час вибуху вдома, отримав легкі опіки рук та обличчя. Медична допомога надавалася на місці, від госпіталізації постраждалий відмовився.

Пізніше, трохи оговтавшись, чоловік розповів, що повернувшись додому з роботи, він відчув запах газу. Щоб провітрити приміщення, повідчиняв вікна, і за деякий час запах зник. Прогулюючись по квартирі господар ввімкнув світло у коридорі і … відчув сильний удар. Від вибухової хвилі, що прокотилася по всій площі трикімнатної квартири, впала підвісна стеля у вітальні, дитячій та ванній кімнатах, а на балконі вилетіли віконні рами. Шматки скла з шостого поверху посипалися вниз і впали на автомобіль „Мерседес-Е 211”, що стояв у дворі прямо під балконом. Пізніше хазяїн автомобіля відігнав машину з багатьма подряпинами в інше місце і зараз з’ясовує, хто буде компенсувати завдані збитки, адже автівка не застрахована.

За попередньою версією вибух спричинило накопичення газу у просторі між стелею. Але остаточні висновки встановить експертиза.