Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

У Києві сталася пожежа через дитячі пустощі

Опубліковано: 13.04.2019, 08:00

Сьогодні опівдні до Головного управління МНС України в м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на третьому поверсі 16-поверхового житлового будинку на вулиці Заболотного, 74, що в Голосіївському районі столиці. За сім хвилин до будинку під’їхали пожежно-рятувальні підрозділи.

З вікон третього поверху виходив дим, тому рятувальники відразу розгорнули пожежну драбину, по якій потрапили всередину. В цей же час інша група рятувальників піднялась сходами до квартири і розпочала гасіння. Пожежу ліквідували за 20 хвилин. В результаті від вогню постраждала одна з кімнат 4-кімнатної квартири.

Співробітникам МНС вдалося з’ясувати, що винуватцем пожежі став дев’ятирічний хлопчик. Поки батьків не було вдома, він вирішив розважитись та почав гратись з сірниками… Згодом спалахнули речі та пішов дим. Дитина висунулась у вікно та почала кричати на допомогу. Почувши дитячий галас, на поміч прийшли сусіди. Вони зателефонували на «101», а самі в цей час натягнули щільну ковдру, на яку хлопчик стрибнув з третього поверху. Життя дитини було врятоване… Хлопчика каретою швидкої було доставлено в лікарню «Охматдит» для обстеження. Напевно, хлопчина, після всього пережитого, вже точно знає, що буває через пустощі з вогнем.

Головне управління МНС України в м. Києві звертається до батьків з проханням слідкувати за своїми дітьми, пояснювати їм елементарні правила безпеки життєдіяльності. Практика показує, що одна кімната у квартирі вигорає за шість-сімь хвилин, тому переконливо Вас застерігаємо дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки!