Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

Внаслідок пожежі сім’я залишилась без даху над головою.

Опубліковано: 12.04.2019, 08:00

Попередня причина – паління в нетверезому стані

Протягом минулих вихідних в Києві сталося 26 пожеж, під час яких жодна людина не постраждала.

Також пожежно-рятувальною службою столиці надавалася безпосередня допомога населенню, а саме відкриття заблокованих вхідних дверей квартири на вулиці Бориславська, 52 (Солом’янський район), де без догляду знаходилась восьмимісячна дитина.

А у суботу ввечері, о чверть на одинадцяту, на вулиці Карелівська, 20, що на Подолі, сталася пожежа у триповерховому приватному житловому будинку. Займання виникло на другому поверсі, звідки вогонь по дерев’яному перекриттю швидко перекинувся поверхом вище. Але й на цьому «червоний півень» не зупинився, перестрибнувши на поруч розташований одноповерховий будинок. До місця події попрямували відразу шість пожежних машин за підвищеним номером «1-БІС». О пів на першу ночі пожежу ліквідували.

Внаслідок вигоріло 150 квадратних метрів будівлі, а це другий і третій поверхи разом з дахом. На щастя, люди, що знаходились на момент виникнення пожежі в будинку (їх було четверо) вчасно евакуювались з будинку та не постраждали. Другий будинок також не уникнув пошкоджень (вогонь завдав шкоди даху і особистим речам.

Завдяки злагодженій роботі вогнеборців врятовано майна на суму 200 тисяч гривень.

Одна з версій причини пожежі - необережне поводження з вогнем, а саме паління. За словами мешканців будинку напередодні пожежі 54-літній син господарки будинку був в нетверезому стані та курив на другому поверсі будинку.