Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

В Оболонському районі «жартівники» підпалили автомобілі

Опубліковано: 01.04.2019, 08:00

31 березня в Деснянському районі столиці під час руху по проспекту Броварському, 3-А, зайнявся автомобіль «Мерседес». За декілька хвилин пожежні підрозділи були на місці події.

Полум’я загасили водою разом з піною, але від мерседеса залишився один каркас – машина повністю вигоріла за чотири хвилини. Як стало відомо, власник мерседесу почув під капотом хлопок після того, як від’їхав від автозаправки. Виникло задимлення, і чоловік побіг до автозаправки за допомогою, а потім, разом з її працівником намагався збити полум’я вогнегасниками, але, зрозумівши, що їх зусилля марні, викликав пожежно-рятувальну службу.

На разі експерти з’ясовують, що саме спричинило пожежу.

А в ніч на перше квітня пожежа виникла у двох автомобілях «Хюндай». Авто стояли у дворі дев’ятиповерхового житлового будинку за адресою: проспект Оболонський,7-Б. Одна з мешканок побачила, як неподалік від будинку зупинився чорний мікроавтобус, з нього вибігли люди, прокололи передня шини двох авто і кинули горючу суміш. Жінка спустилась на четвертий поверх, де проживало сімейне подружжя – власники обох «хюндаїв» - і повідомила про побачене. Ті насамперед викликали пожежників і міліцію. За три хвилини пожежно-рятувальні підрозділи прибули на місце пригоди. Їм знадобилось рівно дві (!) хвилини, щоб за допомогою піни та води приборкати полум’я. Завдяки такій оперативності вогонь лише пошкодив передні шини, салони й моторні відсіки обох автомобілів. Пошуком же паліїв наразі займаються правоохоронні органи.

Загалом, за минулу добу в Києві виникло 15 пожеж, під час яких жодна людина не постраждала.