Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

У 77-річної киянки згорів балкон

Опубліковано: 15.03.2019, 08:00

За минулі вихідні пожежно-рятувальна служба столиці здійснила 15 виїздів на гасіння пожеж і безпосередню допомогу населенню. Основною причиною виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем. На щастя, травм та опіків ніхто не отримав.

У суботу, 13 березня, о 15 год. 54 хв. на пульт оперативно-диспетчерської служби МНС надійшов сигнал про пожежу в Солом’янському районі на вулиці Урицького, 24. На момент прибуття пожежних підрозділів димом був охоплений балкон п’ятого поверху 16-поверхового будинку. Зі слів сусідів, в квартирі знаходилась людина похилого віку. Двері рятувальникам 77-річна жінка відчинила не одразу, а коли вогонь загасили, то сказала, що навіть не знала про те, що її балкон горить. Якби не спостережливість сусідів і оперативні дії пожежників, наслідки могли б бути набагато гіршими. Внаслідок балкон власниці вигорів майже повністю, частково пошкоджений балкон на верхньому поверсі. За попередньою версією, пожежу спричинив кинутий недопалок з верхнього поверху.

А у неділю об одинадцятій під час пожежі у власній квартирі по проспекту 50-річчя Жовтня, 18-Г постраждав чоловік, який отруївся чадним газом. Медична допомога надавалася на місці, а причиною загоряння стало необережне поводження з вогнем власника. Внаслідок пожежі пошкоджено старе ганчір’я, закопчені стіни та стеля кімнати.

Згодом, близько третьої години, на вулиці Костянтинівській, 46/52 в підвальному приміщенні житлового будинку горіло сміття на площі трьох квадратних метрів. Рятувальні підрозділи виїхали до місця пожежі і оперативно загасили полум’я. В результаті було врятовано дві людини без певного місця проживання. Причиною пожежі фахівці вважають необережне поводження з вогнем.