Пожежно-рятувальна служба у місті Києві

Від спеки люди рятуються на водоймах, проте часто забувають про елементарні правила власної безпеки

Опубліковано: 19.07.2019, 12:43

«Гарячими» виявилися вихідні дні для столичних рятувальників МНС. За два дні підрозділами Головного Управління в м. Києві здійснено 38 виїздів на гасіння пожеж, з яких 13 виїздів припадає на гасіння трав’яного настилу та сміття на відкритій території. Найбільше таких пожеж виникало в Дніпровському та Святошинському районах (по 3), в Шевченківському – 2. „Сміттєві” пожежі найчастіше виникають як правило в суху спекотну погоду через необережне поводження з вогнем людей.

Не обійшлося без трагічних випадків на воді. Суботнього дня співробітники спеціалізованого аварійно-рятувального загону працювали на озері „Вербному”, навпроти вул. Приозерної,1 що в Оболонському районі. Відділенням водолазної служби на відстані 25 метрів від берега на глибині 5 м було підняте тіло хлопця. Його передали старшому слідчому міліції. Як з’ясувалось йому було всього 18 років, він втопився під час купання.

А вечері, о 20 год. 19 хв. на річці „Десенка” в Дніпровському районі на відстані 15 м від берега з глибини 4 м відділенням водолазної служби було знайдено та піднято тіло чоловіка. 21-річний чоловік теж втопився під час купання.